Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
96 postów 802 komentarze

Blog Naczelnego

Naczelny - Naczelne (Primates) – rząd ssaków łożyskowych charakteryzujących się najlepiej wśród wszystkich zwierząt rozwiniętym mózgiem. (Wikipedia)

Ruch Narodowy vs. Inicjatywa Dom Otwarty

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Migracje i uchodźcy. 16 października w Warszawie będzie miała miejsce debata podwójnie interesująca: z racji tematu i z racji biorących w niej udział stron.

Migracje i uchodźcy to niewątpliwie tej jesieni gorące hasła. Tu, dodatkowo, będziemy mieli do czynienia z protagonistami reprezentującymi diametralnie różne światopoglądy: p. Natalią Gebert z Inicjatywy Dom Otwarty i p. Krzysztofem Bosakiem z Ruchu Narodowego.

Dla osób ceniących własne zdanie oraz wolność wypowiedzi będzie to niewątpliwie gratka. Udział w tym wydarzeniu może szczególnie zainteresować do Czytelników i Autorów skupionych wokół niezależnego serwisu NEon24.pl

Debata "Migracje. Uchodźcy. Polacy"

Kiedy: 16 października, początek o 18:00

Gdzie: Warszawa; dokładna lokalizacja zostanie podana przez organizatorów w późniejszym terminie

Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/2333027273404866/

Organizatorzy proszą, z racji ograniczonej ilości miejsc, o zgłaszanie zamiaru przybycia e-mailem: debata16x@protonmail.com

 

KOMENTARZE

 • Żeby dyskutować w Polsce z żydami o migracji...
  ...trzeba być idiotą.

  // p. Natalią Gebert z Inicjatywy Dom Otwarty //

  http://yelita.pl/foto/gebert-konstanty.jpg

  //Dawid Warszawski stał się czołowym wyrazicielem żydowskiego nacjonalistycznego triumfalizmu w Polsce, przekonania, że mniejszość żydowska powinna odegrać rolę dominującą. Jakże wymowne pod tym względem były jego uwagi zamieszczone na łamach amerykańskiego miesięcznika "Moment" w 1998 roku w artykule pt. "By 2050 Poland will become an economic powerhouse with Polish Jews as its drawing force" (Przed 2050 r. Polska będzie ekonomiczną potęgą z polskimi Żydami jako jej siłą napędową). Warszawski pisał tam m.in.: "Do roku 2000 Polska będzie miała społeczność żydowską liczącą około 30 000 osób, sześć razy większą niż w 1989 r., kiedy to żydowskie odrodzenie rozpoczęło się na serio. (...) W swej determinacji przystąpienia do Unii Europejskiej i wyzbycia się przekonań politycznych, które czyniły naród polski zakładnikiem historii przez 2000 lat, młodzi Polacy porzucili zarówno złe, jak i dobre tradycje. Wolą uczyć się niemieckiego niż historii wojen z Niemcami. (...) Antysemityzm został zmarginalizowany do księżycowych peryferii. Zarazem całe połacie tożsamości narodowej i tradycji zostały zapomniane (...). W roku 2010 żydowscy profesorowie zdominują wydziały polskiej historii i tradycji na uniwersytetach (...). Polskie lobby żydowskie wkrótce wzrośnie w siłę powiązaną z zadziwiającym rozwojem polskiej gospodarki (...). W połowie przyszłego wieku Polska stanie się kontynentalną potęgą gospodarczą, a polscy Żydzi, w całej Europie, będą jej siłą przewodnią (cyt. za: T. Pająk "A Naród śpi!", wyd. II, Tomaszowice 2002, s. 291-292).//

  http://yelita.pl/artykuly/art/gebert-konstanty

  Ps Należy walczyć z żydowskim holomitem, a nie wdawać się w dyskusje z jawnym wrogiem narodu polskiego.
 • @Arjanek 16:15:44
  //Żeby dyskutować w Polsce z żydami o migracji...
  ...trzeba być idiotą//

  Zupełnie się z tym nie zgadzam.

  Gdyby nie kultowa już dyskusja G.Brauna z Szewachem Weisemm :https://www.youtube.com/watch?v=UZoNBervXa4&t=1451s

  czy równie znana dysputa Brauna i P.Nikt z rabinem & ska l Schudrichem
  https://www.youtube.com/watch?v=YnbwUInA2vY

  byli byśmy biedniejsi o pewne doświadczenia.Dziesiątki godzin teoretycznych wykładów nie nauczyło by nas więcej niż 5 minut "dyskusji na żywa"
 • PiS kłamie!!!
  https://kresy.pl/publicystyka/pis-klamie-rzad-zupelnie-nie-kontroluje-imigracji-do-polski/
 • @Arjanek 16:15:44
  "...trzeba być idiotą" - albo mieć jaja i kiepełe.

  Okaże się.

  Przyjdzie Pan?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej