Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
96 postów 802 komentarze

Blog Naczelnego

Naczelny - Naczelne (Primates) – rząd ssaków łożyskowych charakteryzujących się najlepiej wśród wszystkich zwierząt rozwiniętym mózgiem. (Wikipedia)

Korwin, sondaże… System ma pietra

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wszędzie go pełno. Nawet szum komputera zaczyna przypominać charakterystyczną, bełkotliwą strugę niezbornych bon-motów.

Czas biegnie szybko, szczególnie dla tych, którzy nie mają się za co nudzić. Wiatr w kieszeniach, a jeść trzeba; internet też nie za darmo. Schodzą tygodnie na banalnej orce, aż któregoś dnia prostuje człowiek przygarbione plecy i ze zdumieniem stwierdza, że wybory już w następną niedzielę!

Przy takim trybie życia nie bardzo daje się śledzić medialne narracje. Ale Korwin Mikke rozpanoszył się ostatnio tak dotkliwie, że i bez śledzenia nie sposób się o niego nie potknąć. Od reżimowych rozgłośni, po niszowe "internety" - wszędzie go pełno. Nawet szum komputera zaczyna przypominać charakterystyczną, bełkotliwą strugę niezbornych bon-motów.

Martwi mnie oczywiście, że od blisko czterdziestu lat osobnik ten bryluje na scenie politycznej - a nie kabaretowej, i uwodzi najlotniejsze młode umysły kolejnych pokoleń. Ale ten zgotowany mu ostanio benefis mnie cieszy. Dlaczego? Bo wyciągnięcie Korwina z lamusa, otrzepanie z kurzu i wstawienie między kamery i reflektory nie dzieje się bez powodu.
Powodem tym jest oczywiście korwinowski elektorat. Ludzie młodzi, energiczni, bystrzy, odważni… Tak, chodzi o to, komu Korwin ujmie wyborczych głosów.

No, a te sondaże…

Partii Korwina rośnie i maleje, rośnie i maleje - czego media nie mieszkają natychmiast w ryku fanfar obwieszczać, utrzymując P.T. Publiczność w stanie nieustającego, iście sportowego wrzenia.

A Ruchowi Narodowemu? Tylko maleje! Ruch Narodowy nie dość, że w sondażach ma najwyżej tyle, co kot napłakał, to jeszcze odnosi się wrażenie, że mu nieustająco spada i ubywa. Jeszcze chwila i RN zostanie pierwszą w historii siłą polityczną o ujemnym poparciu!

Słowem, na tydzień przed wyborami system ma pietra.

Mediodajnie i sondażownie grają tak, by zniechęcić do "zmarnowania" głosu w wypadku oddania go na Ruch Narodowy. A to najlepszy jaki może być sygnał, że RN jest liczącą się siłą.
 
Zresztą, dotychczasowy zblatowany układ polityczny i tak odchodzi w strefę cienia. Bohaterowie są zmęczeni. Obrośli tłuszczem i cholesterolem. Idzie nowe pokolenie. Prawa biologii są nie do przeskoczenia.

Dlatego Ruch Narodowy wygra. Pytanie tylko - kiedy?

Moim zdaniem im szybciej, tym lepiej. Nie ma na co czekać. Tak, jak nie ma powodu, by zgranym do szczętu politycznym macherom fundować jeszcze wieloletnie synekury w Brukseli.
 
Na ilustracji - Wunderwaffe systemu, czyli siwy dym, ściema w ciapki i totalny rozpirz… Oczywiście, jak to u Korwina, tylko wirtualny, w Photoshopie.
Ilustracja pochodzi z akamaihd.net

(Tekst został opublikowany pierwotnie na łamach niezależnej blogowni Polacy.eu.org.)

KOMENTARZE

 • @
  Korwin, RN, retoryka PiS, czy narracja PO - co za różnica, które ugrupowanie będzie miało trochę większe, czy trochę mniejsze wpływy?

  Może czas rozważyć na bazie jakich wartości należy tworzyć fundamenty przyszłości?
  Jakoś tego nie widzę. W efekcie Twoje ujęcie jest takim samym motaniem, jak i tych innych medialnych ściemniaczy.
 • @Max von Stirlitz 09:08:38 - PAN SWOJE OSKARŻENIA MIOTA ANONIMOWO...
  ...to jest emocjonalne i budzi mój sprzeciw. Ja byłem z JKM-em na Teneryfie u Jana Kobylańskiego, niekoronowanego króla Polaków na Uchodźstwie i ten był wobec JKM bardzo życzliwy. Wymienił go jako osobę godną poparcia w swoim liście politycznym z jesieni ub. roku.
  Proszę zachowywać się godnie, gdy mówi Pan o polskich sprawach.
  Osoba, która mnie wsparła w procesie z Bublem - Zbigniew Okorski twierdzi, że JKM jest z polskiej szlachty. A Pan? Kogo poda jako wiarygodnego świadka nie-polskości JKM? Pytam grzecznie, z czystej ciekawości.
 • MAM PYTANIE SZCZEGÓŁOWE DO "NACZELNEGO".
  Bardzo mnie cieszy Pańskie poparcie dla narodowej młodzieży. Podobnie postąpił Stanisław Michalkiewicz przychodząc na Kongres RN 3-go maja 2014.
  Mam pytanie szczegółowe. Na kogo Pan wskazuje w swoim i innych okręgach - z listy Ruchu Narodowego jako na osobę godną poparcia politycznego?
 • Żyd i mason.Duchowy szkodnik
  Jakby nie kręcił to przedstawicielem nowej starej siły musi być żyd, w tym przypadku mason.
  Nikt kto ukrywa swoje prawdziwe nazwisko, ale w tym przypadku i imię nie jest godny zaufania.
  Ale to oczywiście nie wszystko.

  Dlaczego JKM jest duchowym szkodnikiem? Przekonał w swoim czasie dużą grupę aktywnych młodych ludzi, że majątek polski nic nie jest wart i należy go jak najszybciej wysprzedać za cenę jaką kto chce dać. Krytykował KLD Tuska et consortes że za mało odważny w prywatyzacji..

  Jego działania w sprawie ustawy lustracyjnej są tak samo złe jak działania Macierewicza w tej sprawie.
  Rząd Olszewskiego-Oksnera, który musiał wykazać się jakąś wiarygodnościà w obronie polskiego interesu, aby na przyszłość ludzie z takich formacji mogli funkcjonować w polskiej polityce jako ci na których będą głosować patriotyczni Polacy, nie mógł trwać zbyt długo, podobnie jak rząd Kaczyńskiego.Musiał się tylko uwiarygodnić.

  Sami ludzie związani z UPRem zobaczyli i mówili że jak przychodziły wybory robił autodywersję i UPR nie wchodziła do parlamentu


  Nie jest żadnym zagrożeniem dla systemu.Gdyby był nie byłby lansoeany co miało miejsce już zanim tak wysoko wzrosły notowania.
  Widać potrzebna jest nowa stara siła i wpuszczona stara świeża krew aby polskie zombie mogło funkcjonwać.
  Małe przetasowanie kart by wszystko zostało po staremu.


  Jakoś nie mamy Polaków dawnych solidarnościowcóe odsuniętych na boczny tor w nowych starych formacjach.Nie mamy ich jako kandydatów a tym bardziej przedstawicieli nowej siły.Jedyne co dostali w swoim czasie to odznaczenia od LK.

  W tym co mówi JKM od lat są i dobre i pożyteczne rzeczy nie przeczę. I co z tego. I najwięksi zbrodniarze w historii nie tylko mówili, ale i nawet robili dobre rzeczy.

  Taka Irmina Samulska pisuje w "Różancu" i mówi " Was Polaków nie będzie.My mamy wszystko zaplanowane, krok po kroku,powoli.
  A ja się nazywałam Samuel."
 • KNP czy RN ?
  Sprawa jest prosta: RN jest SOCJALISTYCZNY, KEYNESISTOWSKI i INTERWENCJONISTYCZNY.

  RN w dużej mierze jest pro-rosyjski.

  KNP to po prostu partia WOLNORYNKOWA. To ludzie chcący WOLNOŚCI !!!

  Zarówno wolności od biurokratów polskich, jak i od ZeSRE i ZSRR (kontynuowany obecnie przez Rosję).

  KNP chce WOLNYCH NARODÓW EUROPY mających WŁASNE PRAWA i WOLNE GOSPODARKI ...

  Nie chcemy ani indoktrynacji proniemieckiej, ani prorosyjskiej czy pro-żydowskiej ...

  JKM nie jest jedynym członkiem KNP. Jest tam ogromna ilość niesamowitych, młodych ludzi (np. Berkowicz, Dziambor itp.).

  To oni za paręnaście lat będą rządzili tym krajem, a nie starce capy od Cywilizacji Wariatów !!!

  Tak samo, jak nie będzie rządził idiota narodowo-socjalistyczny, który nawet zdjęcie musiał sobie robić z profilu, żeby bardziej upodobnić się do różnych "hitlerków" czy "stalinków" ...

  Na szczęście ludzie zamiast DEBILA wolą NORMALNYCH LUDZI, którzy nie chcą już więcej "firerków" ...

  Przygotujcie się na dwie rzeczy:

  że wolnorynkowcy zdobędą władzę w ZeSRE i ją rozwalą oraz że wolnorynkowcy zdobędą władzę w poszczególnych krajach i wywalą na śmietnik historii mafie urzędniczo-polityczne ...
 • ------ SMSy w dniu wyborów , które rozsyłano do małolatów w 2007r
  ---zejdz z wyra -ubierz trampki -wejdz do windy -kopnij się do urny -ZOBACZYĆ MINĘ KACZORA --bezcenne

  -------------dzisiaj te same małolaty / nieco starsze / jeszcze bardziej ogłupione --GŁOSOWAĆ BĘDĄ na !!! Korwina Mikke

  ----WSZYSTKIE !! portale na których siedzą / łysole / pieją !!! za JKM-----
 • @ninanonimowa 11:53:05
  I tak ma być !!! Bo głosowanie na JKLM to głosowanie na WSPANIAŁYCH MŁODYCH LUDZI !!!

  Zapoznaj się z ich sylwetkami, posłuchaj wypowiedzi (z ostatnich 10 lat !) np. Berkowicza !!!

  Ty KOMPLETNIE NIE ROZUMIESZ fenomenu JKM i WOLNEGO RYNKU !!!
 • @Autor
  "System ma pietra"- i to nie tylko system panujący w III RP.

  *5

  Pozdrawiam.
 • @Ultima Thule 11:39:23
  -------szkodnik i głupiec ----GŁUPIEC dlatego ,że !! daje nabierać się / albo świadomie / WBIJA GWÓZDZ do polskiej trumny

  -----JKM to koło zapasowe --żydostwa / TAK PLANUJE się !! na 100 lat do przodu !! / Ty !! dałeś złapać się na haczyk !!

  ------------POLAK ma być !! zamiast JKM --DLACZEGO nie ma Polaka ??--już samo TO !! powinno dać Tobie do myślenia- GOJU ?------
 • @Max von Stirlitz 09:08:38
  Uważaj, żebyś się nie zapluł w swojej bezsilności. Stylem co prawda odbiegasz jeszcze znacznie od Lisa, Olejnik , Wielowieyskiej czy Żakowskiego, ale co do treści i celu to to samo szambo.
  A propos Żakowskiego....niedawno stwierdził, że w przypadku gdy KNP będzie trzecią siłą w polskim parlamencie należałoby dążyć do koalicji PO-PiS ...co najlepiej ilustruje, kto jest zagrożeniem dla układu postmagdalenkowego.
 • @AdNovum 12:02:00
  Ja bym dodala : na bezrybiu ... czyli w obecnej sytuacji Polski Korwin moze byc poczatkiem alternatywy. Jednak on takze nie jest "czysty politycznie" i jego program nie jest bez wad . Lecz trzeba od czegos zaczac - od tej trzeciej, innej mozliwosci !
 • @prawi co wiec 12:19:17
  dokładnie tak jest !!!

  Natomiast ja uważam jeszcze jedno: że niestety RN jest sterowany przez służby, aby odciągnąć kontestującą młodzież od KNP i JKM !!!

  Zauważ, że jaką łatwością Winnicki przejął organizację MN.

  Dla mnie to od początku było podejrzane.

  Na szczęście teraz KNP ma poparcie rzędu 10-15%, a na jego rzecz tracą praktycznie wszyscy poza może SLD. Nawet lewacka palikociarnia wcześniej gromadziła również część wolnorynkowców.

  Teraz to już historia. JKM wygrywa i będzie rozdawał karty nie tylko w tych wyborach i w wyborach do sejmu, ale również w wyborach SAMORZĄDOWYCH !!!

  Zobaczycie, jak zatrzęsą się w posadach samorządy w całej Polsce !!!

  To będzie prawdziwy ARMAGEDDON !!!
 • @Ultima Thule 11:39:23
  Ty się JuTu obżarłeś czegoś nieświeżego czy jeszcze rany po ostatnim łomocie sie nie zagoiły?

  Zaczynam się o ciebie niepokoić...
 • @babaraba 12:20:11
  słusznie !!!

  Przecież w KNP jest cała masa wspaniałych, młodych ludzi !!!

  Wystarczy posłuchać sobie filmiki z wypowiedziami Berkowicza, jak masakruje lewactwo !!!
 • @ninanonimowa 12:05:57
  Jaka jest definicja "Polaka" tzn ile pokoleń wstecz należy udokumentować słowiańskie korzenie, bo o ile się orientuję, to przodkowie JKM przybyli z Niemiec ( pewnie jakiegoś ówczesnego państewka przed zjednoczeniem) ale nie wiem w którym wieku to było. Jak rozumiem nie jest On w związku z tym wg Ciebie Polakiem...
 • @Ultima Thule 12:24:28
  ------------NIE MASZ WIEDZY HISTORYCZNEJ tej analitycznej --------

  ---------ale jeżeli tak wierzysz w JKM --niech Wam się uda -PAMIĘTAJ ! następnej próby JUŻ NIE BĘDZIE !!!
 • @prawi co wiec 12:25:53
  ja czytałem, że JKM ma korzenie Szwedzkie (może jakiś Potop ?).

  Ale jakie to ma w sumie znaczenie ?

  Polak Żelewski przyjął nazwisko "von Bach" i mordował powstańców Warszawskich, gen. Unrug był Niemcem, ale odmówił poddania się i został przez Niemców zamordowany, Heydrich był Żydem i mordował Żydów, Jaruzelski był polskim szlachcicem i mordował Polaków współpracując z najbardziej ludobójczym systemem w historii świata itp. itd.

  Pochodzenie oczywiście ma jakieś znaczenie, ale z drugiej strony jeżeli na poważnie traktujemy przesłanie Jezusa z Nazaretu, to powinniśmy szanować wszystkich dobrych ludzi i potępiać zło, które może być w każdym z nas ...
 • @ninanonimowa 12:28:28
  ok - tak więc PRÓBUJEMY !!!

  Tylko ty też musisz na nas zagłosować !!!

  Zauważ, że KNP może rozwalić znienawidzoną przez ciebie Unię Europejską !!!

  Tak więc POMÓŻ NAM W TYM !!!
 • @Ultima Thule 12:29:24 - UNRUG
  pomyłka: Unrug nie został zamordowany, ale wolał siedzieć w obozie jenieckim całą wojnę, niż współpracować z Niemcami. Ten prawdziwy bohater odmówił nawet używania języka niemieckiego w trakcie rozmów z Niemcami ...
 • @Max von Stirlitz 12:49:30
  powaliłeś mnie . poddaje się i błagam o litość.
 • @Ultima Thule 12:30:35
  --------NIE POMOGĘ !! widzę w Tobie -siebie z przed 30 lat -że też wtedy ręka mi nie odpadła-gdy podnosiłam ją na znak V
 • @Ultima Thule 12:25:52
  W Polsce trzeba dlugo "dojrzewac politycznie" i chyba miec troche kasy na rozpropagowanie wlasnego programu. Jedno jest pewne : trzeba odejsc od schematu : PO -PiSu bo te ugrupowania juz sie nalezycie skompromitowaly . Niech beda i mlodzi, gniewni, lecz niez tak skorumpowani jak ta zgnila mlodosc z 1981 roku .. i pozniejszych lat. Lecz jak moga sie przebic Polacy, kiedy rzadza u nas pejsacy i spolka ...
 • @ninanonimowa 13:45:34
  to we według ciebie PRL był lepszy ???
 • @Ultima Thule 13:58:16
  ---------BŁĄD ! zasadniczy błąd w myśleniu !! DRAMATYCZNY BŁĄD ! -----

  ---- Ród w którym przenosi się choroby genetyczne -w którymś momencie MUSI zdać sobie sprawę ,że !!! nie powinien więcej płodzić dzieci
 • @
  RN dokooptuje do Korwina za rok w jesiennych wyborach do sejmu ,tylko te dwie siły są w stanie zmienić sytuację w Polsce na lepsze , innej drogi nie ma
 • @puuuq 15:19:39
  pod warunkiem, że w RN nie będzie narodowo-socjalistycznego głupka z hitlerowskim profilem na zdjęciu ...
 • @Ultima Thule 15:32:18
  RN musi okrzepnąć ,nabrać powagi oraz inteligentnego wsparcia środowisk akademickich , to wszystko można uzyskać drogą umiarkowanej retoryki , bo generalnie chodzi przecież o to by te dwa ugrupowania po ewentualnym wyborczym sukcesie wprowadziły do rządu fachowców od ekonomii , edukacji , handlu , innymi słowy by wreszcie tą Polską zajęli się ludzie odpowiedzialni i mający pojęcie o tym do czego ich powołano , zadaniem Korwina i RN pozostanie jedynie czuwanie nad ich działaniami
 • @ninanonimowa 14:44:10
  Jakoś, nikt z pola sztucznych ruchów wyborczych nie zwraca uwagi na istotną sprawę, o którą zapytał Pan Krzysztof Wojtas ………..„Może czas rozważyć na bazie, jakich wartości należy tworzyć fundamenty przyszłości?” ………
  Tryk z Korwinem jest typowym wabikiem dla zagrożonej koniecznej frekwencji powyżej minimum %, tak samo jak w referendum, wabik na frekwencję - „NIE dla U E”. Teraz wiadomo, dlaczego nadwyżki pożyczonych pieniędzy nie idą na polski przemysł i rozwój gospodarczy?

  Pozdrawiam
 • @Max von Stirlitz 09:08:38
  przecież u nas jest bydło, to do bydła apelował z piana na gebie Lejzor Bartman vel W.Bartoszewski,żeby glosowac na Komorowskiego: 'bydło glosować" i nawet brawa mu biła elita popierająca Komorowskiego. Bydło nagonią, i bydło bezrozumne pogłosuje.
  "Jak Ozjasz Goldberg stał się Korwinem Mikke" google.
 • @Alia 16:17:21
  "Jak Ozjasz Goldberg stał się Korwinem Mikke" google.

  ale bzdury. ja słyszałem opinię, ze Korwin-Mikke to Aaron Finkelstein. Mam jedną, jedyną prośbę : udowodnij mi ,że to nie jest Aaron Finkelstein .Zrobisz to w bardzo prosty sposób - jakikolwiek oryginalny dokument potwierdzający prawdziwe nazwisko -tj. Ozjasz Goldberg.....
 • @Max von Stirlitz 16:14:06
  Powtórka z wabikiem?

  http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post/109170,prymasem-zostal-polak-arcybiskup-wojciech-polak

  http://konwent-narodowy-pol.neon24.pl/post/109162,prezydium-kep-zacheca-do-udzialu-w-wyborach
 • No to zobaczymy
  na jakie wpływy może liczyć hasbara w Polsce.
  Na NEon24 jest ich wyraźna nadreprentacja. Do czasu...
 • @prawi co wiec 16:29:36
  zacytowałam to co inni napisali. Jesli ty masz co udawadniać to rób to.
 • "Ruch Narodowy wygra"
  Moze i wygra ale nie stanowi to dla Polski zadnej roznicy. Wszystkie ruchy i partie maj swoja Centrale na Lubiance.
 • ------Polacy !! jeszcze jest CZAS --ZMĄDRZEĆ !!!
  http://archiwa-ipn.blogspot.com/2012/03/jak-goldberg-sta-sie-korwinem-mikke.html
 • @Max von Stirlitz 17:13:02
  --------------- PIERWOWZÓR :))

  http://www.youtube.com/watch?v=8F3Gq7H9rG8
 • -------------- co z NAS za Naród ???
  ------ my Polacy kłócimy się o żyda --słuchamy WROGIEGO pasożytującego na nas Watykanu-uczyniliśmy nienawidzących nas pełnych pogardy dla nas Niemców, naszymi darczyńcami

  --biedną ! mordowaną od wieków Rosję -broniącą się przed nami !! PRZEDMURZEM CHRZEŚCIJAŃSKIM - wrogiem nr1

  ----------NIE SZUKAMY !! GODNEGO z pośród siebie !!! ---------------

  ------- czy jest na świecie jeszcze głupszy Naród od naszego ?? -------

  http://vimeo.com/82901597
 • @Max von Stirlitz 09:08:38
  Najmocniej przeprzaszam, ale wulgaryzmy nie są mile widziane.
  http://sjp.pwn.pl/slownik/2476756/kurwa
 • @Eugeniusz Sendecki 10:27:33
  Szanowny Panie Doktorze,
  Nie na osobę - na Ruch. Nawet nie na gremia decyzyjne i działaczy, ale po prostu na ruch narodowy małą literą, na młodych.
  Chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie stawiał póki co na konkretną osobę.
  Kłaniam się.
 • @Ultima Thule 11:59:15
  "Fenomen" JKM i tzw. "wolnego rynku" właśnie jak najbardziej rozumiemy, i dlatego nie jesteśmy przez te "fenomeny" uwodzeni.
 • @Ultima Thule 12:24:28
  Aż szkoda przerywać taką ekstazę :)
  Korwin nawet nie potrzebuje "być sterowany prez służby" :-D
  Pozdrawiam!
 • @prawi co wiec 12:25:53
  Pani "ninanonimowa" to lokalny folklor anbtykatolicki i pansłowiański, nie należy się przejmować ;-)
 • @Ultima Thule 15:32:18
  A co to za lewackie gadanie?!
 • @goodness 16:05:17
  Wartości chrześcijańskie, katolickie (ale bez przymusu).
  Nie rozumiem sąd to pytanie? RN tego nie ukrywa. A i każdy Polak, wierzący czy nie, wie, że stoimy Chrystusem.
 • @Naczelny
  Czyli co? To już nie ważne żeby głos nieważny oddawać?
  W poprzedniej notce to było najważniejsze, a teraz; żeby tylko nie na JKM.

  To poczekajmy jeszcze trochę może w przypływie szczerości napiszesz w końcu o co Ci chodzi;
  WSZYSTKIE RĘCE NA POKŁAD, NIE MOŻNA DOPUŚCIĆ PRZECIWNIKÓW UNIJNEJ DOMINACJI NAD POLSKĄ DO GŁOSU!!!

  Więc napisz to uczciwie a nie kombinuj jak koń pod górę.

  Prawda jest taka, że najpierw był wzrost sondaży, których już nie dało się zatuszować, bo widać tłumy na spotkaniach KNP oraz poparcie w internecie.
  Ten wzrost odbył się dzięki tytanicznemu wysiłkowi głównie Korwina, ale i wielu innych. (szkoda, że RN takich tytanów pracy nie ma, ale trudno za to winić Korwina)
  Potem zaczęto go pokazywać częściej głównie w niszowych telewizjach, bo jedynka np. nie pokazała bodajże ani razu.

  Więc teraz może się okazać, że na KNP zagłosuje grubo ponad 5% a to może uniemożliwić sfałszowanie poniżej progu, bo skala musiałaby być zbyt duża.
  Dlatego wszystkie ręce na pokład. Aferzyści wszystkich krajów łączcie się!!!
  Prawo głosu tylko dla euroentuzjastów!!! Trzeba zrobić wszystko, żeby choć trochę obniżyć poparcie, a resztą zajmą się inni specjaliści.

  Jeszcze parę takich tekstów a zdobędziesz medal za wybitne zasługi w walce o "prawo Polaków do współ-decydowania w swoich własnych sprawach"

  BRAWO!!!!
 • @imran 20:25:34
  dobre podsumowanie !!!
 • @imran 20:25:34
  ---- ok zagłosuję na KORWINA --nikogo też nie będę indoktrynować --po wyborach zajmę się uprawą warzyw i poczekam !!! :)))

  ---------za 2 lata - jak dożyję :)) mogę przecież umrzeć z głodu / taki plan / a na warzywach za długo nie pojadę :))

  ----sama założę partię antyWATYKAŃSKĄ i bez najmniejszego problemu !! powtarzam !! NAJMNIEJSZEGO dostanę się do ??? WŁAŚNIE co jeszcze zostanie w tym burdelu zwanym Sejmem
 • ----------
  http://www.youtube.com/watch?v=8DeIChWBv74
 • -------- po Korwinie choćby potop
  http://innemedium.pl/wiadomosc/slowianska-sila-najwiekszy-skarb-rasy-aryjskiej
 • @ninanonimowa 21:59:46
  ---------- uważnie wsłuchajcie się

  http://www.youtube.com/watch?v=WIiGrxNI1VU
 • @ninanonimowa 22:39:09
  All przeceż to jest debil i V-ta kolumna komuchów. :)))))
 • @ninanonimowa 22:39:09
  http://youtu.be/P60ydzSbZps
 • @Naczelny 19:51:13
  Bravo . :) http://www.sadistic.pl/janusza-korwina-mikke-zyciorys-vt227599.htm
 • @Repsol 22:49:39
  ------- TAK MOŻNA ZMANIPULOWAĆ !! wszystko

  -----DOWODEM !!! muszą być !! TYLKO i TYLKO słowa wypowiedziane przez SAMEGO !!--JKM

  Pan Janusz Korwin Mikke
  My Polacy pytamy się Pana , na tydzień przed ważnym głosowaniem do Europejskiego Parlamentu -- czy jest Pan żydem ? .Pytamy z czystego pragmatyzmu jaki cechuje, każdy troszczący się o swoje -być nie być Naród . Zwyczajnie ! chcemy wiedzieć czy głosować będziemy na Polaka czy na żyda polskiego pochodzenia.
 • @ninanonimowa 23:05:57
  Odpowiedzi nie poznasz. Ave.
 • @Repsol 22:49:39
  ciekawe co tu jeszcze za bzdury wyciągniecie by zdyskredytować Korwina , powoływanie się na rewelacje Pająka , któremu zresztą w zależności od stawianych tez Korwin niekiedy wcale nie przeszkadza jest nie do przyjęcia , tylko ktoś , kto czerpie jakieś korzyści z politycznych kleszczy PO i PiS nie dostrzega szansy na zmiany jakie niesie program KNP z ewentualnym wsparciem RN
 • @puuuq 23:23:46
  http://ultimathule.neon24.pl/post/109190,knp-korwin-michalkiewicz-wolny-rynek-europa
 • @puuuq 23:23:46
  -----------PROSTE pytani -i ma być !!! prosta odpowiedz !!

  ---Pan Korwin Mikke czy jest Pan Polakiem lub inne -czy jest Pan żydem polskiego pochodzenia

  ---ODPOWIEDZ !! ----tak jestem Polakiem
  --- ----------------------nie ! jestem Niemcem naturalizowanym
  --------------------------tak ! jestem żydem
  --------------------------jestem naturalizowanym żydem w 1..... roku
  ----------dla uczciwego człowieka odpowiedz nie powinna stanowić żadnego problemu -WSZAK MUSI MIEĆ ŚWIADOMOŚĆ !! -naszej polskiej nieufności i świadomość CHWILI w jakiej pada to pytanie

  -JEŻELI nie odpowie na te proste pytania w przededniu ważnego głosowania ! -to co to ? może znaczyć ?

  ---POLITYK MUSI BYĆ !! jak żona Cezara -poza wszelkimi podejrzeniami
 • @ninanonimowa 23:47:13
  http://jan.bodakowski.salon24.pl/523866,korwin-mikke-uwaza-ze-to-katarzy-a-nie-katolicy-sa-prawdziwsz
 • @ninanonimowa 23:05:57
  Jeżeli znany pogromca żydów - Michalkiewicz, Korwina popiera, to to jest wystarczające uwierzytelnienie. (a może Michalkiewicza też należy spytać?)

  Poza tym, tak czy inaczej do PE dostanie się iluś tam posłów z Polski, którzy, oprócz tych z KNP, wszyscy będą działać w kierunku uzyskiwania przez Unię coraz większej władzy nad Polską. (i jesteś pewna, że oni wszyscy nie będą żydami, skoro akceptujesz fakt, że zostaną wybrani tak czy inaczej, a tak bardzo przejmujesz się ewentualnym wyborem tych kilku z KNP?)

  Więc skoro przedstawiciele KNP będą bez wątpienia występować przeciwko interesom Unii Europejskiej i pokazywać ich niezgodność z polskimi, to jest chyba logiczne, że każdy, kto skupia się na szukaniu powodów dla których właśnie ci pierwsi a nie ci z KNP mają się do tej instytucji dostać, z pewnością ma albo sprzeczne z interesem Polski intencje, albo też kłopoty z logicznym myśleniem.

  Więc radzę Ci raczej prześwietlać tych, co za wszelką cenę chcą zablokować dostęp zadeklarowanych przeciwników UE do unijnego parlamentu, zamiast szukać dziury w całym.

  Albo do PE dostanie się przynajmniej kilku zadeklarowanych przeciwników zniewalania Polski, albo 100% zadeklarowanych zwolenników. Innej możliwości nie ma.
  Ja wybieram wariant pierwszy, który dla niektórych jest solą w oku. Ciekawe dlaczego?
 • @imran 00:08:10
  ; Sorki gdzie Ty żyjesz ?. PZDR.
 • @Ultima Thule 23:46:33
  wszedłem tam sobie ale ja to znam , więc jedynie wsparłem "piątką":)
 • @Repsol 00:12:07
  A Ty?
 • ----------- czym się martwię ?
  ----- tak naprawdę NIE ma znaczenia kto ! będzie reprezentować Polskę w UE -to już tylko formalność -karty rozdane !

  --chodzi mi o świadomość -młodych Polaków -moich dzieci ! -których NIKT już nie nauczy ZADAWANIA PYTAŃ wprost -- i !!!!! oczekiwania odpowiedzi na ------------- proste pytania

  --jeżeli dzisiaj już jest , nietaktem zadawanie oczywistych pytań -BO WODZOWI NIE WYPADA - to o co ? będzie można pytać jutro ?
 • @ninanonimowa 00:34:21
  czyli wolisz, aby w PE siedzieli sami zdrajcy Polski ???

  Widziałaś wypowiedzi Berkowicza ?

  Nie chciałabyś, aby to ON tam był ?


  Wolisz zamiast niego jakieś ścierwa z PO ?
 • @ninanonimowa 23:47:13
  uczepiliście się tych korzeni , król Batory też nie był Polakiem a jak pięknie się zapisał w naszej historii, nawet gdyby Korwin miał coś wspólnego z tym żydami , to co z tego ?Najważniejsze ,że chce dobrze dla Polski , czy Ty znasz swoich przodków do np. piątego pokolenia ? Jakie to ma znaczenie w sytuacji gdy ma się jedynie słuszny program ?Tusk czy Kaczyński spełniają Twoje kryteria ?
 • @puuuq 00:37:38
  ----------NIKT już nie spełnia moich kryteriów --ale Pan z muszką tzw.stara szkoła MUSI !!!

  ---na dzisiaj to On ! stara się o rolę SŁUGI Narodu polskiego i ! STAROPOLSKIM ZWYCZAJEM -kto Pan zacz --Pan w surducie czy muszce odpowiadał -POLSKOŚĆ w tradycji przechowuje się ! a jej MUSI stać się ZADOŚĆ
 • @imran 20:25:34
  Co z tego, że piszę, skoro niektórzy mają problem z czytaniem ze zrozumieniem? :-)
  Poprzednia notka była adresowana do bojkotujących. Nigdzie w niej nie deklarowałem, że tym razem sam oddam głos nieważny.
 • @ninanonimowa 23:05:57
  Proszę żebyście "wy Polacy" nie mówili w moim imieniu. Mówicie o sobie "my antykatolicy, pansłowianie", ok? Tym bardziej, że od innych wymagacie określania się.
 • @puuuq 23:23:46
  Racja. Nie ma sensu niczego wyciągać "na Korwina", bo on sam się najlepiej dyskredytuje - tylko niektórzy jego uwiedzeni akolici nie są w stanie tego dostrzec. Ale zwykle koło trzydziestki im przechodzi.
 • @ninanonimowa 00:50:06
  nie przesadzaj z tym sługą narodu , bo jak do tej pory , to trudno byłoby takiego zlokalizować w tym mijającym ćwierćwieczu , tu nie potrzeba żadnych sług a jedynie uczciwych i zadziornych z wizją na lepszą Polskę
 • ----------Polaku !!! czy wiesz -że !!!
  http://prawo-ip.blogspot.com/2014/05/za-granie-czerwonych-makow-tantiemy.html
 • Berkowicz?
  Boże, a co to za nazwisko?

  A jeśli idzie o JKM to znamy go od dawna. Jest to tzw. dyżurny gadacz polityczny, który w dorobku nie ma niczego sensownego choć w polityce robi wieki. Znany jest z opanowanej do perfekcji roli destruktora lub podpalacza (ustawa lustracyjna).
 • @tadman 08:01:42
  wejdź na Youtube, wpisz "Konrad Berkowicz" i posłuchaj jego wypowiedzi ...

  ok ?
 • @Ultima Thule 08:39:38
  i jeszcze ten artykuł:


  http://ultimathule.neon24.pl/post/109190,knp-korwin-michalkiewicz-wolny-rynek-europa
 • Jeszcze o JKM
  Mirek Lewandowski był członkiem komisji Ciemniewskiego i tak komentował na FB wywiad Mazurka z Piotrem Naimskim:

  " Naimski kilka razy skłamał np. gdy zaprzeczył, że Macierewicz
  namówił Korwina do zgłoszenia projektu uchwały. Fakty sa inne. Z
  materiałów zebranych przez komisję Ciemniewskiego (byłem jej
  członkiem) wynikało jednoznacznie, że Korwin był niemal codziennym
  gościem Macierewicza w okresie bezpośrednio poprzedzającym zgłoszenie
  uchwały.

  Fałszywie przedstawiono także wizytę Wałęsy w Moskwie i konflikt z
  Olszewskim.
  [...]W największym skrócie chodzi o to, że Olszewski znając
  przed odlotem Wałęsy do Moskwy treść dokumentów, które Wałęsa miał
  podpisać w Moskwie, nie zgłaszał zastrzeżeń, a potem zrobił
  spektakularną akcję, tuż przed podpisaniem umowy, "wystawiając"
  Wałęsę, ale także kompromitując polskie władze w Moskwie.

  Zupełnie pominięto w rozmowie fakty pokazujące, że legenda o tym, iż
  to agenci obalili rząd Olszewskiego - lustratora, jest nieprawdziwa. Po
  pierwsze - w samym rządzie Olszewskiego było 7 agentów (w tym szef
  doradców premiera, minister spraw zagranicznych i minister finansów). Po
  drugie - Olszewski i Macierewicz wykorzystali lustrację do próby rozbicia
  KPN (która głosowała za uchwałą lustracyjną), pokazując Słomce i
  Wójcikowi teczkę Moczulskiego w nieformalnym trybie kilka dni przed
  przedstawieniem dokumentów Sejmowi."
  http://www.obiektywnie.com.pl/artykuly/dlaczego-obalono-rzad-jana-olszewskiego.html
 • *****+
  Doskonały tekst.
 • @puuuq 15:19:39
  A co z UPR-em, który zasila listy RN w tych wyborach, ale także jest z Korwinem w sądzie?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej