Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
91 postów 772 komentarze

Blog Naczelnego

Naczelny - Naczelne (Primates) – rząd ssaków łożyskowych charakteryzujących się najlepiej wśród wszystkich zwierząt rozwiniętym mózgiem. (Wikipedia)

Moje komentarze

 • @Rzeczpospolita 19:24:28
  To, że zostanie "zahamowany żydowski impet" wcale nie oznacza, że zostanie zbudowane coś dla Polaków i Polski. Wasze środowisko to syjonistyczna jaczejka, dla jednych ośmieszająca tematykę żydowskich wpływów, drugich wpędzająca w nieustanne jodłowanie żydy-żydy-żydy i nic poza tym.
  I nawet nie wspominam o Waszych afiliacjach przy "braciach Słowianach" zza wschodniej granicy.
  Jest moc!
 • @Rzeczpospolita 14:22:58
  Jakby Pan i Pana środowsko było mniej zafiksowane na wszechżydowskim spisku, to może by coś pozytywnego zrobiło. A tak, to tylko robicie dobrze sami sobie.
  Jest moc!
 • @Wrzodak Z. 21:53:38
  Szanowny Panie, nie wejdę w polemikę, bo polegałaby wyłącznie na tym, że ja bym mówił, że jednak białe, a Pan - że czarne.

  Zwrócę natomiast uwagę, że krytykować, popluwać goryczą i rozsnuwać własne wizje jest łatwo, trudniej natomiast - ale i bardziej odpowiedzialnie, i do tego właśnie zachęcam - jest włączyć się w działania mające coś ZBUDOWAĆ.

  Kłaniam się.
  Jest moc!
 • @Zorion 20:02:53
  Taki trochę solidarnościowy sznyt...
  Jest moc!
 • @Jaromir 19:38:19
  A Pan z TVNu?
  Jest moc!
 • @Wrzodak Z. 10:38:12
  To, że coś ma wady nie znaczy jeszcze, że coś innego ma same zalety.
  Co do tego, co postuluje Ruch Narodowy, to postuluje właśnie to, co Pan postuluje, żeby postulował.
  I to by było na tyle, nie widzę siebie w dalszej z Panem dyskusji, przerpaszam.
  Recydywa PRL-u
 • @Oświat 20:39:12
  No właśnie ;) Ciekawe dlaczego pani prof. Raźny tego nie wymieniła ;) Pozdrawiam!
  Recydywa PRL-u
 • @Rzeczpospolita 20:33:11
  Właśnie właśnie, rozglądałem się za Panami z WPS, ale Was zdaje się nie było? ;)
  Recydywa PRL-u
 • @Repsol 19:26:28
  I w następnym komentarzu: "Ustawa rosyjskiej Dumy jest martwa, nie przyniosła realnych działań ze strony władz wykonawczych Rosji. To tylko pozory, jak zawsze. Katyń nie został uznany za ludobójstwo, dokumenty nie zostały ujawnione."
  Wałkowanie? Manipulacja? Doprawdy?..
  Recydywa PRL-u
 • @Wrzodak Z. 18:05:29
  Szanowny Panie, byliśmy na tej samej konferencji, nawet siedzieliśmy po tej samej stronie sali. Swoją drogą: na sali było co najmniej troje - Pan, prof. Raźny i red. Śmiech - sygnatariuszy osławionego listu do p. Władimira Putina http://wrzodakz.neon24.pl/post/108937,polacy-rosjanie-ukraincy-slowianie
  Co do rzekomej niekompetencji p. Winnickiego w sprawach energetycznych, chciałbym zauważyć, że od blisko dwóch lat należy do Komisji d/s Energii i Skarbu Państwa, więc nawet jako "młody bufon" miał czas, by kompetencje na tym polu wyrobić.
  Kłaniam się.
  Recydywa PRL-u
 • @Pedant 16:39:41
  Tak, tylko że "szczyt kariery" może oznaczać, że po prostu większego "szczytu" po 1989 roku już nie osiągnęli. Zresztą, jeśli osiągnęli, to apetyt na znaczenie i władzę jest nieskończony.
  Najważniejsze jest nie to, że w jasnym świetle dnia zaczynają hasać relikty "okresu słusznie minionego", tylko to, że są oczywistą i naturalną przekładnią dla interesów rosyjskich.
  A młodzi, o których jakże słusznie Pan wspomina - to być może będzie właśnie Ruch Narodowy...
  Kłaniam się!
  Recydywa PRL-u
 • @ikulalibal 15:51:53
  Otóż właśnie - to, że "szczyty kariery" nie znaczy, że nie chcieliby więcej i lepiej - teraz. Poza tym te "szczyty kariery" to powiedzmy jakiś dowódca jednostki, działacz na urzędzie lub uczelni.
  Właśnie dlatego, że są zrównoważeni i mają zabezpieczony jaki-taki byt, mają czas i środki, by rozszerzać swoje wpływy - i w naturalny sposób być kanałem wpływów rosyjskich.
  Głosy, jakie podczas konferencji można było usłyszeć, jak najbardziej przeciwstawiały swobody i kiełbasę "zgniliźnie moralnej" Zachodu. A to już brzmi znajomo, prawda?
  Recydywa PRL-u
 • @Pedant 13:41:05
  Jak nietrudno wyliczyć, sześćdziesięciolatkowie.
  To wiek, jaki dla mierzonych w dłuższej perspektywie, dzięki znajomości ludzi i życia realnych wpływów (w przeciwieństwie do dziarskiego maszerowania i wykrzykiwania haseł) wydaje się optymalny - szczególnie że współcześnie, dzięki poprawie tzw. jakości życia dłużej się zachowuje witalność i apetyt.
  Poza tym pewne rzeczy siłą inercji rozchodzą się poprzez sieci społeczne, choćby krewnych. Głosy, zza prezydialnego stołu i z sali, w większości zabierały osoby w takim właśnie wieku.
  Recydywa PRL-u
 • @Autor
  Tym razem zgadzam się przynajmniej z leadem wpisu. Rzeczywiście, "narodowe media, narodowa polska organizacja, nie powstaną bez zaangażowania się Polaków". PRL z wszystkimi jego dobrodziejstwami też by bez zaangażowania się niektórych Polaków nie powstał i nie trwał.
  Jaki Patryk Jaki realizuje żydowski projekt?
 • @ikulalibal 13:44:02
  Obawiam się na podstawie załączonego w Pani/Pana komentarzu zdjęcia, że "Botoks" aż tak niszowo-postępowych wrażeń nie dostarczy :)
  No właśnie: Pan to Pan, czy Pani to Pani? A może - aż strach się spytać -jeszcze inaczej?.. ;) Pozdrawiam!
  Botoks, czyli hejt i heheszki
 • Byli
  Byli komunistami, jak należy, ale "ocknęli się". Ach, ten pan Jabłonowski...
  Aleksander Jabłonowski
 • @ZBYSZEK49 11:26:34
  Pewnie Amerykanie im podsyłają nadwyżki kombinezonów ;)
  Czemu ofiary ISIS są zawsze w pomarańczowych strojach
 • @Autor
  "Uprzemysłowienie morderstwa zdaje się być istotą faszyzmu"

  Również komunizmu.
  Faszyzm jako technologia uprzemysłowienia morderstwa
 • @Autor
  "...muszą opierać się na wzajemnym szacunku"

  Turański paradygmat cywilizacyjny naszych wschodnich "braci Słowian" oznacza, że coś, co przypomina szacunek żywią tylko dla silniejszego.

  Jeśli będziemy silni, obejdziemy się bez ich szacunku.

  Paradoks.
  Rosjo wyciągamy rękę!
 • Świętuję radośnie!
  Dziękuję za ten wpis - za podzielenie się obserwacjami i odczuciami. Rozumiem je i do pewnego stopnia poczielam ale, jak to mówią: "Co słychać? Zależy gdzie ucho przyłożyć!" Ja świętuję 11 listopada radośnie, a Marsz Niepodległości jest okazją nie tylko do "podładowania akumulatorów" i celebracji, ale i do spotkania ze znajomymi. Pozdrawiam Polaków!
  ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI – Dzień żywych czy zmarłych?

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY